Przeskocz do treści

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

17 października obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Nasi uczniowie, również ci najmłodsi, mogli sprawdzić się w umiejętności mnożenia i dzielenia. Odbył się konkurs o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia w czterech kategoriach wiekowych:

W klasie II Mistrzami Mnożenia zostali:
Adam Zawadzki
Kamil Zacharenko
Piotr Rybkiewicz
W klasie III tytuł Mistrza Mnożenia przypadł:
Amelii Szymanowskiej
W kategorii klas IV-VI tytuł ekspertów w mnożeniu i dzieleniu trafił do:
Tymona Olejniczaka i Artura Przychodnia
W kategorii klas VII – VIII tytuł mistrzowski wywalczył:
Igor Staszkiewicz

Dodatkowo każdy uczeń mógł sprawdzić swoją znajomość tabliczki mnożenia podczas  „tabliczkowych” przerw, podczas których udostępniono one- linowe testy z mnożenia i dzielenia. Każdy uczeń za pomyślnie zaliczony test otrzymywał słodką nagrodę. Wszystkim Mistrzom Mnożenia serdecznie gratulujemy, a tym którym poszło trochę gorzej, radzimy zaprzyjaźnić się z tabliczką mnożenia.

Skip to content