SPORT

23-03-2017r. w sali sportowej Gimnazjum nr1 w Braniewie rozegrano eliminacje Mistrzostw Powiatu w Halowej piłce nożnej Do zawodów przystąpiły 4 zespoły. SP 3 i SP 6 Braniewo, SP Zagaje i SP Frombork.
Nasza drużyna w składzie: Jakub Brzuziewski, Igor i Oskar Grabowscy, Michał Markowski, Wojtek Bernaszuk, Adrian Dymerski i Mikołaj Podlecki zajęła 3miejsce.


15.03.2017 r. w sali sportowej Gimnazjum nr1 w Braniewie rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły. Do zawodów przystąpiło 8 drużyn z Braniewa, Lipowiny, Szylen, Płoskini i Fromborka.
Nasza drużyna w składzie: Adrian Dietrych, Dawid Grabowski, Piotr Lewandowski, Maciek Siwek, Kuba Szpakowski, Kacper Tylzanowski, Dominik Gula i Michał Urbanowicz zajęła 5 miejsce.
Wyniki spotkań:
Szyleny – Frombork                     0 – 4
Frombork – Lipowina                  0 – 1
Braniewo 1 - Frombork              2 – 0
Frombork - SOSW Braniewo      1 - 0


18.02.2017 r. odbył się w naszej szkole Turniej Pokoleń w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół we Fromborku z okazji 70- lecia Edukacji Fromborskiej. W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn składających się z uczniów, absolwentów, pracowników i sympatyków fromborskiej szkoły. To był naprawdę dzień pełen emocji i to nie tylko sportowych.   Czytaj całość...


Galeria

W sobotę 14 stycznia odbył się IV Turniej Piłki Siatkowej WOŚP. Do zawodów zgłosiło się 12 drużyn (Formacja Zdrowych Serc, Heliocentryczni Wojownicy, MDP, OSK Pietrzak i Nowak, OSP Frombork, Palatalizatorzy, Piórkowo, Podlechy, Si Papy Team, Urząd Miasta i Gminy Frombork, Zespół Szkół Frombork i Zespół Szkół Rychliki). Turniej był na wysokim poziomie, długie wymiany, efektowne obrony i przysłowiowe „siatkarskie gwoździe” były nagradzane brawami przez licznie zebraną publiczność. Po długiej bo prawie dziewięciogodzinnej grze najlepszym zespołem okazały się Podlechy, drugie miejsce zajęła drużyna Si Papy Team, trzecie Heliocentryczni Wojownicy . Puchary dla zwycięskich drużyn ufundowali: Burmistrz Fromborka Małgorzata Wrońska, Dyrektor Zespołu Szkół Sylwia Mechlińska, Dyrektor Szpitala SPSPZOZ Bogdan Jussis.


Galeria

16 grudnia w naszej sali gimnastycznej w świątecznej atmosferze odbył się XI Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkól we Fromborku. W turnieju brały udział cztery zespoły. Drużyna z naszej szkoły sprawiła nam miłą niespodziankę i zdobyła pierwsze miejsce. Po wyrównanej walce klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco.

1 miejsce Gimnazjum we Fromborku,
2 miejsce Gimnazjum w Pieniężnie,
3 miejsce Gimnazjum nr 3 w Elblągu (zespół – 1),
4 miejsce Gimnazjum nr 3 w Elblągu (zespól – 2).

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Natalia Konsalik z Pieniężna.
Nasza zespół wystąpił w składzie: Karolina Cichowlas, Agnieszka Chalińska, Maja Glegoła, Marta Łatacz, Kaja Przyborowska, Alicja Olkowska, Oliwia Sienkiewicz, Julka Witczak.


Galeria

1 grudnia 2016 w sali sportowej Gimnazjum nr2 w Braniewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt Gimnazjów. Nasz drużyna w składzie:
K. Cichowlas, A. Chalińska, M. Glegoła, M. Łatacz, K. Przyborowska, A. Olkowska, O. Sienkiewicz i J. Witczak wywalczyła 3 – miejsce.

 


Galeria

18.11.2016 w sali sportowej Zespołu Szkół we Fromborku z okazji Święta Niepodległości odbył się Turniej Piłki Siatkowej o puchar Burmistrza Fromborka. Po zaciętej walce drużyna "Nauczycieli" zajęła -2 miejsce, drużyna " Gimnazjaliści -1" - 3 miejsce, a "gimnazjaliści - 2" -6 miejsce. Turniej organizował Paweł Osmański - animator sportu z Orlika

 


 

Galeria

17.11.2016 w sali sportowej Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Pieniężnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Nasza drużyna w składzie: Brzuziewski Kuba, Hołubowski Miłosz, Lewandowski Czarek, Lewandowski Piotr, Siwek Maciek, Szpakowski Kuba, Urbanowicz Michał, Urbanowicz Kuba wywalczyła 3- miejsce.

 


 

Galeria

W tym roku  bardzo nietypowo bo na sportowo obchodziliśmy Dni Papieskie, czyli cykl imprez upamiętniających pontyfikat Jana Pawła II. Pierwszego dnia uczniowie Gimnazjum rozegrali turniej piłki siatkowej a potem mecz nauczyciele - uczniowie . Drugiego dnia uczniowie Szkoły Podstawowej rozegrali turniej unihokeja a potem sprawdzili swoje umiejętności z drużyną nauczycieli. Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe pamiątki.

 


Galeria

 

W dniach 18 i 26 października 2016 r, w naszej sali gimnastycznej odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej. W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Po zaciętej walce klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

 

  1. Klasa III b - ( M. Hołubowski, A. Olkowska, O. Sienkiewicz, J. Urbanowicz)
  2. Klasa I_1 - (M. Glegoła, K. Przyborowska, M. Urbanowicz, J. Witczak)
  3. Klasa II_2 - (W. Jaworska, R. Słowiński, K. Witkowska, K. Wojtusiszyn)
  4. Klasa II_1 - (F. Karpowicz, M. Kazimierska, P. Lewandowski, M, Siwek)
  5. Klasa VI - (K. Brzuziewski, W. Kopycińska, K. Szustakiewicz, N. Tulisow)
  6. Klasa I_2 - (C. Górski, K. Kujawa, K. Szpakowski, W. Rogiński)