Przeskocz do treści

Konkurs recytatorski „O Warmii mówię pięknie”

,,O Warmii mówię pięknie " - pod takim hasłem 31.10.2023 r. odbył się konkurs recytatorski dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika.  Spośród siedemnastu uczestników Komisja konkursowa  wyłoniła sześcioro laureatów.

Komisja w składzie: Małgorzata Sienkiewicz, Aniela Kruszczyńska, Barbara Gawron i Jarosław Makarewicz przyznała następujące wyróżnienia w dwóch kategoriach:
Klasa I - III 
1 miejsce - Marcela Słupek
2 miejsce - Piotr Rybkiewicz
3 miejsce - Magdalena Bugalska

Klasa IV - VIII
1 miejsce - Aniela Gdowik
2 miejsce - Kacper Laskowski
3 miejsce - Hubert Lewko

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i ciekawe interpretacje utworów literackich.
Stowarzyszeniu Teraz Warmia i Pani Sylwii Kalinowskiej gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za zorganizowanie konkursu dla naszych uczniów.

Projekt ,,Opowiem ci o mojej Warmii" dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023 oraz środków Centrum Kulturalno-Bibliotecznego we Fromborku.

Skip to content