Przeskocz do treści

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ

5 października 2018 r. miała miejsce w naszej szkole uroczystość ślubowania i pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej. W odświętnej atmosferze, w obecności zaproszonych gości, rodziców, starszych kolegów i koleżanek, dyrekcji ZS oraz nauczycieli, pierwszoklasiści z dumą zaprezentowali swój program artystyczny. Śpiewając piosenki i deklamując wiersze udowadniali, że jest to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia. Podniosłym momentem podczas uroczystości było pasowanie na ucznia oraz złożenie przyrzeczenia na sztandar szkoły. Pierwszoklasistów w poczet uczniów przyjęła pani dyrektor Sylwia Mechlińska. Ta szkolna uroczystość dostarczyła pierwszakom niezapomnianych przeżyć, rodzicom wiele wzruszeń, nauczycielom dumy i radości z nowo przyjętych uczniów.  >>>zdjęcia

Skip to content