Nabór do udziału w projekcie.

Ogłaszam drugi nabór do udziału w projekcie pt. „Culture, Curriculum and Communications Programu Erasmus+, Akacja 2, Partnerstwa współpracy szkół (wyjazd drugi).

Deklarację uczestnictwa w projekcie i zgodę na wyjazd do Wielkiej Brytanii w dniach 6-9 października 2019 r. należy złożyć w sekretariacie szkoły do 21 czerwca 2019 r. (piątek).
Uczniowie, którzy składali dokumenty rekrutacyjne, a nie uczestniczyli w pierwszym wyjeździe, będą uczestniczyć w obecnej rekrutacji bez konieczności powtórnego składania dokumentów.

Regulamin projektu wraz ze zgodą na udział w projekcie dostępny jest na stronie szkoły i w sekretariacie. Uczniowie chętni do udziału w wyjeździe edukacyjnym powinni posiadać ważny paszport lub dowód osobisty. Spotkanie komisji kwalifikacyjnej odbędzie się 24 czerwca 2019 r. Termin wyjazdu może ulec zmianie

Projekt realizowany jest przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół we Fromborku