„Internetowe pułapki”

23 marca naszą szkołę odwiedzili artyści Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja „Magik” z przedstawieniem „Internetowe pułapki”. Aktorzy starali się uświadomić dzieciom, jakie zagrożenia czyhają na nie w Internecie, jak łatwo jest uzależnić się od komputera oraz jak uniknąć tych kłopotów. Dzieci bawiły się świetnie, chłonąc przy okazji tak ważną wiedzę. Teatralna godzina minęła szybko, ale tematyka inscenizacji pojawiała się w czasie wielu rozmów w ciągu następnych dni. Jest nadzieja, że uczniowie  nie tak łatwo dadzą się wciągać w zastawiane na nich pułapki. Dodatkowym utrwaleniem tych wiadomości było wykonanie przez dzieci prac plastycznych obrazujące różne rodzaje niebezpieczeństw w sieci.