Przeskocz do treści

Wycieczka do Zaporowa

Wycieczka do Zaporowa

13 października uczniowie klas I - III wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Nadleśnictwa Zaporowo. Na miejscu czekał na nas p. Antoni Czyż, z którym odbyliśmy długi i ciekawy spacer po szkółce leśnej. Obserwowaliśmy przyrodę i zachodzące wczesną jesienią zmiany. Poznaliśmy warstwową budowę lasu. Czasami udało się usłyszeć śpiew ptaków. Po spacerze mogliśmy się wspólnie pobawić, obserwować pływające po jeziorze łabędzie i zjeść ze smakiem zabrane ze sobą kanapki, piec kiełbaski i ziemniaki. Dzięki panu Tomaszowi Woźnicy mogliśmy się rozgrzać pyszną, gorącą herbatą, bo dzień był słoneczny, ale zimny. Po posiłku udaliśmy się na ścieżkę zdrowia, gdzie dzieci sprawdzały swoją sprawność fizyczną. Piknik w lesie był bardzo udany. Zmęczeni, ale uśmiechnięci wróciliśmy do szkoły. Nasze wesołe miny na zdjęciach świadczą o udanej wycieczce. Z pewnością ją powtórzymy. Barbara Gawron

>>>zdjęcia

Skip to content