Przeskocz do treści

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ

W poniedziałek 24 października 2022 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na Uczniów Klasy Pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji.

W odświętnej atmosferze, w obecności zaproszonych gości, rodziców, starszych kolegów i koleżanek, dyrekcji oraz nauczycieli dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika we Fromborku.

Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała Pani Dyrektor Sylwia Mechlińska. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też upominków od zaproszonych gości i starszych kolegów z klasy trzeciej.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

Skip to content