Poloneza czas zacząć – Bal Gimnazjalny 2017

9.06.2017. odbył się Bal Gimnazjalny uczniów kończących w tym roku szkołę. Wieczór tradycyjnie rozpoczęto polonezem. Dostojni panowie i wytworne panny dali popis gracji i elegancji, ku radości obserwujących wszystko licznie przybyłych gości. Po przemówieniach i gratulacjach zaproszono zebranych na poczęstunek, podczas którego smakowano specjalnie przygotowany na tę okazję tort. Po uczcie dla ciała znalazło się też coś dla ducha. Rodzice przygotowali pokaz zdjęć przedstawiających wspólną drogę przyszłych absolwentów od przedszkola do dnia pożegnania murów szkoły. Radości wspomnień nie było końca. Przeżyliśmy to wszyscy jeszcze raz i naprawdę było co wspominać. Potem przyszedł czas na dobrą zabawę.