Przeskocz do treści

X Powiatowy Konkurs Ortograficzny Ortografik.

Dnia 8 maja dwoje uczniów: Pola Czarnecka (kl.III a) oraz Igor Dąbrowski (kl. III b) reprezentowali naszą szkołę w X Powiatowym Konkursie Ortograficznym Ortografik. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie.

W konkursie wzięło udział 12 uczniów z klas III szkół powiatu braniewskiego, wyłonionych w eliminacjach szkolnych. Uczestnicy konkursu napisali dyktando przygotowane przez panią Edytę Meredyk-Szcześniak - doradcę metodycznego ds języka polskiego W-MODN w Elblągu.
Zwycięzcą konkursu został nasz reprezentant Igor Dąbrowski.
Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy i nagrody.
Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych ortograficznych sukcesów.
E.Solecka, K.Szyrwińska

Skip to content