Przeskocz do treści

Wizyta gości z Wielkiej Brytanii

4 kwietnia 2022 odwiedzili nas goście z Wielkiej Brytanii- grupa nauczycielek ze szkoły podstawowej: Wragby Primary School z okręgu Lincolnshire. Była to wizyta studyjna w ramach Projektu Erasmus.

Podczas wizyty goście zwiedzili przedszkole Gwiazdkowe Wzgórze, gdzie mieli okazję obejrzeć zajęcia i porównać je z zajęciami przedszkolnymi w swoim kraju. Następnie uczestniczyli w zajęciach plastycznych w klasie 2b oraz zostali oprowadzeni przez uczniów starszych klas po naszej szkole. Zakończeniem wizyty we Fromborku były odwiedziny historycznej części miasta- Wzgórza Katedralnego, gdzie historię Archikatedry oraz miejsca związane z Mikołajem Kopernikiem przybliżyli uczniowie klasy 8a. Była to świetna okazja do sprawdzenia się w roli przewodnika i do rozmowy w języku angielskim.

Skip to content