Przeskocz do treści

TYDZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW

" Ofiarować, oznacza dawać drugiemu to, co wolałoby się zatrzymać dla siebie."

11-17 grudnia był w naszej szkole Tygodniem Dobrych Uczynków. Uczniowie starali się zanotować wszystkie dobre przedsięwzięcia, które udało im się w tym czasie zrealizować. Niektóre z nich były naprawdę ambitne i zasługujące na uznanie. Na szkolnych korytarzach pojawiły się girlandy i choinki udekorowane właśnie dobrymi uczynkami. Niosą one przesłanie, że dobrego nigdy za wiele i , że dobrem należy zło zwalczać. Dobre uczynki wprowadziły nas w świąteczny nastrój i pokazały prawdziwą ideę Świąt Bożego Narodzenia. Nie ważne jest to, co na stole, ale to co w sercach i uczynkach, bo: "Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości."

Skip to content