Przeskocz do treści

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ

Ślubowanie"Pasowania nadszedł czas,
uczniem będzie każdy z nas!"

28 października pierwszoklasiści mieli swój wielki dzień- zostali przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika we Fromborku.

W odświętnej atmosferze, w obecności zaproszonych gości, rodziców, starszych kolegów i koleżanek, dyrekcji ZS oraz nauczycieli pierwszoklasiści z przejęciem ślubowali na sztandar szkoły, że będą dobrymi Polakami, uczniami i kolegami. Pani Dyrektor, Sylwia Mechlińska, pasowała dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej, a starsi koledzy z klasy VI wręczyli im medale “Uczeń Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika we Fromborku”. Po części oficjalnej uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny, który przygotowali pod opieką wychowawczyni, pani Agaty Stankiewicz. Część oficjalną przygotowali uczniowie klasy szóstej z wraz z panią Anną Kupiec i panem Dariuszem Urbanowiczem. Dziękujemy uczniom klasy VI z wychowawczynią, panią Stanisławą Czajkowską, za włączenie się w przygotowanie uroczystości. Pierwszakom życzymy samych szóstek i wspaniałych lat w naszej szkole. >>zdjęcia

Skip to content