Przeskocz do treści

Przyznanie Certyfikatu „SZKOŁA PRZYJAZNA OSOBOM NIEWIDOMYM”

Szanowni Państwo, Składamy serdeczne podziękowanie za udział w kampanii społecznej „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!” w roku szkolnym 2017/2018. Państwa zaangażowanie i praca na rzecz edukacji dotyczącej funkcjonowania osób z dysfunkcją wzroku, pomoże nie tylko naszym uczniom, ale wszystkim ludziom z problemami wzrokowymi aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym oraz kulturalnym w środowisku lokalnym. W związku z przyznaniem Państwu Certyfikatu „SZKOŁA PRZYJAZNA OSOBOM NIEWIDOMYM” przesyłamy elektronicznie graficzną formę logo certyfikatu, które będzie mogło zostać umieszczone na Państwa stronie internetowej. Dokument w formie papierowej zostanie do Państwa dostarczony do 30 listopada 2017 roku i ważny będzie do 30 listopada 2018 roku. Z wyrazami szacunku Organizatorzy Kampanii Społecznej  „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!”  >>>link do strony

Skip to content