Przeskocz do treści

Przegląd Ruchu Scenicznego Dzieci i Młodzieży

15.11.2017 r. 30 uczniów reprezentowało naszą szkołę w XXVI Przeglądzie Ruchu Scenicznego Dzieci i Młodzieży zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną Gminy Braniewo i Klub Wojskowy 9 Brygady Kawalerii Pancernej w Braniewie.
Nasze sukcesy:

  • I - miejsce w formie scenicznej – zespoły wokalno-muzyczne w kategorii wiekowej klas IV – VII zajął Zespół Do-Re-Mi w skład, którego wchodzili uczniowie klasy IV a i IV b: Broniewicz Igor, Dalidowicz Maciej, Kalinowska Gabriela, Konopka Maja, Malinowska Amelia, Mąka Igor, Niewiadomska Patrycja, Okołowicz Nikola, Przychodzień Wiktoria, Szwajkowska Natalia, Zając Patrycja, Zielińska Amelia.
  • III - miejsce w formie scenicznej – solista w kategorii wiekowej solista klasy 0-III zajęła uczennica klasy I Nadia Kołtek
  • III - miejsce w formie scenicznej – solista w kategorii wiekowej solista klasy IV-VII zajęła uczennica klasy IV a Gabriela Kalinowska.
  • III - miejsce w formie scenicznej – recytacja w kategorii wiekowej klasy IV-VI zajęła uczennica klasy VII Nina Tulisow.
    Wszystkim uczniom gratulujemy!!!
Skip to content