Przeskocz do treści

Powiatowa Giełda Szkół Braniewskich

2 kwietnia uczniowie klas VIII i III gimnazjum uczestniczyli w Giełdzie Szkół Braniewskich. Po krótkiej wizycie w Starostwie Powiatowym, gdzie odbyło się spotkanie z reprezentantami wszystkich szkół powiatu braniewskiego,

udali się w odwiedziny do Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Zawodowych i Liceum Ogólnokształcącego. Gospodarze przyjęli młodszych kolegów i koleżanki z należytą gościnnością. W bardzo ciekawy sposób zapoznali przybyłych z ofertą edukacyjną swoich szkół. Było mnóstwo pokazów, konkursów, quizów i smacznych poczęstunków. Niektórzy z naszych uczniów już poczuli się w nowych szkołach , jak u siebie. Być może to właśnie w którejś z nich będą kontynuowali dalszą edukację. Życzymy zatem trafnych wyborów, zgodnych z zainteresowaniami i predyspozycjami.

Skip to content