Przeskocz do treści

Ogólnopolski Dzień Zwierząt

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Zwierząt odbyły się dwa konkursy plastyczne, które między innymi miały na celu propagowanie czytelnictwa oraz poszanowanie książek poprzez korzystanie z zakładek. Ponadto uczniowie mogli bawić się odciskami swoich dłoni pomalowanych farbami i wyobrażeniu sobie jakiego zwierzaka przedstawia to odbicie. Brakujące elementy można było dorysować flamastrami). Ponadto każdy chętny uczeń mógł napisać otwarty list do człowieka w imieniu bezdomnego kota lub psa.
W konkursie „Ulubiony bohater – zwierzak z książki”
I miejsce zajął Zygo Ksawery
II miejsce zajął Misiura Julian
III miejsce zajęła Kowalewska Olga
Wyróżnienie otrzymali:
Tyl Dawid, Prokopiuk Aurelia, Ros Kinga
W konkursie „Moja zakładka” w kategorii klas I -III
I miejsce Szyca Łukasz
II miejsce Rutka Oliwia
III miejsce Misiura Julian
W konkursie „Moja zakładka” w kategorii klas IV – VIII i III gimnazjum
I miejsce Wojtowicz Oliwia
II miejsce Tulisow Nina
III miejsce Wojtas Igor

Skip to content