Przeskocz do treści

Konkurs Wiedzy o Zdrowiu.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu „Zdrowym być” odbył się w ramach realizowanego od lat w naszej szkole Programu „Trzymaj Formę”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjum. Młodzież musiała wykazać się wiedzą z zakresu racjonalnego odżywiania i zbilansowanej diety. Pojawiły się także pytania dotyczące edukacji konsumenckiej oraz aktywności fizycznej i jej wpływu na zdrowie i życie młodego człowieka. Test sprawdzał również wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce- Maciej Siwek z klasy III gimnazjum
II miejsce- Maja Glegoła i Czarek Górski z klasy II gimnazjum
III miejsce- Weronika Kopycińska z klasy VII

Wysokie wyniki w poszczególnych klasach uzyskali również:

Klasa VII
Filip Woźniak
Wiktoria Kozłowska
Jagoda Niska
Natalia Szustakiewicz
Jakub Paszka
Klasa II gimnazjum
Kacper Krakowiak
Seweryn Gdowik
Klasa III gimnazjum
Krystyna Witkowska
Janek Cichowlas

Skip to content