Przeskocz do treści

KONKURS POEZJI PATRIOTYCZNEJ

Konkurs poezji

W kontekście obchodów Święta Niepodległości 15 listopada odbył się konkurs recytatorski poezji patriotycznej. Uczestnicy zaprezentowali piękne i wzruszające teksty poetyckie, których wysłuchali członkowie jury w składzie: Anna Żurowska, Maria Łacko, Jagoda Semków.

W kategorii Szkoły Podstawowej

I miejsce zajęła Weronika Kopycińska,
II miejsce zajęła Nina Tulisow,
III Paulina Malinowska.

W kategorii Gimnazjum
I miejsce uzyskała Maja Glegoła,
II Oliwia Sienkiewicz,
III miejsce zajęła Alicja Olkowska.
Wymienieni uczniowie otrzymali nagrody- bony towarowe sklepu H M, ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Frombork oraz książki o tematyce historycznej podarowane przez Dyrektora Domu Kultury we Fromborku. Nagrodzeni uczniowie zaprezentowali swe recytacje podczas uroczystego ogłoszenia wyników i rozdania nagród.

Organizatorami konkursu był Zespół Szkół we Fromborku ( p. Marta Tokarska i p.Agnieszka Wrońska) oraz Dom Kultury (p. Ewelina Ślepokura i p. Małgorzata Sienkiewicz). >>>zdjęcia

Skip to content