Przeskocz do treści

Konkurs fotograficzny Piękno Ziemi Braniewskiej

Niezmiernie miło jest nam poinformować o kolejnym sukcesie uczennicy klasy II b Julii Miecielicy. Julia zdobyła I miejsce w kategorii wiekowej do 15 roku życia w Konkursie fotograficznym Piękno Ziemi Braniewskiej zorganizowanego przez Punkt Informacji Turystycznej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie.

Celem konkursu było zachęcenie do poznania uroków ziemi braniewskiej, zwrócenie uwagi na piękno i walory przyrody oraz architektury, umiejętność uchwycenia tego piękna na fotografii, a także promocja walorów krajobrazowych i architektonicznych Ziemi Braniewskiej.

Zwycięska praca Julii przedstawiała Ruiny Pałacu rodu Dohnów z przełomu XVII i XVIII w. we wsi Słobity.
10 czerwca 2022 r. odbyła się uroczystość wręczania nagród laureatom.
Gratulujemy laureatce życząc jednocześnie kolejnych sukcesów.

Skip to content