Przeskocz do treści

Jubileuszowy XXV Przegląd Ruchu Scenicznego Dzieci i Młodzieży.

 

W środę 16.11.2016r. o godz.9.00 odbył się Jubileuszowy XXV Przegląd Ruchu Scenicznego Dzieci i Młodzieży. Tegoroczny przegląd przebiegał pod hasłem „Młodzi patrioci – Narodowe Święto Niepodległości”.

230 młodych wykonawców z placówek oświatowych powiatu braniewskiego wzięło w nim udział. Przed komisją i publicznością prezentowali się wykonawcy w różnym wieku i w różnych formach scenicznych.  Przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści: recytowali wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli. Były też prezentacje inscenizacji teatralnych. 

W KATEGORII RECYTACJA: kat A ( przedszkolaki, klasy I-III)
1 miejsce:
 Gabriela Kalinowska
3 miejsce:
 Igor Mąka
SOLIŚCI: kat A ( przedszkolaki, klasy I-III)
1 miejsce:
 Gabriela Kalinowska

Bożena Baniewicz

Skip to content