Przeskocz do treści

Dzień pieczonego ziemniaka w klasie I

28 września 2017r. uczniowie klasy I wraz z rodzicami i wychowawczynią - p. Bożeną Baniewicz, na terenie Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas we Fromborku, urządzili Święto Pieczonego Ziemniaka. Rodzice dzieciom zapewnili świetną zabawę – przeciąganie liny, wyścigi w workach, ringo, kręgle i in. Zapłonęło duże ognisko, zapachniały pieczone kiełbaski, ziemniaki, jabłka, których degustacja sprawiła wszystkim dużo radości. Dzieci mogły napić się gorącej herbaty. Zajęcia organizowane na świeżym powietrzu są wspaniałą okazją do aktywnego i zdrowego spędzania czasu wolnego dzieci. Dodatkową atrakcją były upominki dla chłopców w związku ze zbliżającym się Dniem Chłopaka. Wszystkim humory dopisywały, pogoda sprzyjała, a atrakcji było co niemiara.
Bożena Baniewicz

 

Skip to content