Przeskocz do treści

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

„ Szkoło, szkoło, ale tu wesoło, czyli krótkie scenki z życia pewnej klasy.” Przedstawieniem o takim tytule, 13 października, uczniowie gimnazjum uświetnili obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystość rozpoczęła się życzeniami złożonymi przez Panią Dyrektor Sylwię Mechlińską i zaproszonych gości. Następnie scenę przejęli uczniowie. W zaprezentowanych scenkach każdy z oglądających mógł odnaleźć siebie. Wiele z nich kończyło się gromkimi brawami i salwami śmiechu. Na zakończenie spotkania, w tym świątecznym dniu, uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum podziękowali naszym nauczycielom za naukę czytania i pisania, za kodeks zabraniania, za tabliczkę mnożenia, za bujne marzenia, za wędrówki w nieznane, za bitwy wygrane, za sportowe rozgrywki, za ludowe przyśpiewki, za piątki i szóstki, za minusy i plusy, za pochwały, nagany, za cenzurki z paskami, za wiem, umiem, chcę, kim być i jakim być, za naukę „jak żyć” . >>zdjęcia

Skip to content