Przeskocz do treści

Dzień Edukacji Narodowej

W piątek, 13 października, uroczyście obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował dla pracowników naszej szkoły i zaproszonych gości warsztaty XXI wieku pt. „Pracownik Oświaty wie wszystko, a jak nie wie to potrafi udawać, że wszystko wie”. Wszyscy uczestnicy tych warsztatów przedstawione w nich treści i metody przyjęli z zainteresowaniem i aplauzem. Szczególnie pokaz mody, który odbył się pod hasłem „Jak nas widzą tak nas piszą” wzbudził entuzjazm oglądających go. Z zaciekawieniem przyglądano się zaprezentowanym nowinkom technicznym ułatwiającym codzienną pracę nauczyciela. Na zakończenie były oczywiście życzenia i słodkie „conieco” własnoręcznie przygotowane przez uczniów.   >>>zdjęcia

Skip to content