Przeskocz do treści

Dzień Absolwenta

8 maja gościliśmy w naszej szkole absolwentów roczników 2016/17
i 2017/18. Przybyli oni na specjalne zaproszenie w związku z odbywającym się w szkole Dniem Absolwenta

Spotkanie ze starszymi kolegami i koleżankami miało pomóc uczniom klas VIII i III gimnazjum w podjęciu decyzji dotyczącej dalszej edukacji. Pytanie: jaką szkołę wybrać?, od jakiegoś już czasu nurtuje najstarszych uczniów. Przed nimi bowiem jeden z trudniejszych wyborów życiowych.

Absolwenci, którzy reprezentowali różne typy szkół, podzielili się z kolegami swoimi doświadczeniami, udzielili kilku praktycznych wskazówek i rad dotyczących szkolnego życia. Wszystkim naszym absolwentom bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy ponownie. Zawsze jesteście mile widziani w naszej i waszej szkole.

Skip to content