Przeskocz do treści

Czy upominkiem świątecznym może być pomoc w przygotowaniu do świąt ?

Czy upominkiem świątecznym może być pomoc w przygotowaniu do świąt ? – takim pytaniem rozpoczęły się warsztaty świąteczne w świetlicy wiejskiej w Jędrychowie, na które wybrali się uczniowie klasy II z wychowawcą i rodzicami. Pod czujnym okiem pani Małgorzaty Łukasik dzieci poznały tajemnicę i doświadczyły pieczenia pierniczków od listy potrzebnych składników po kolorowe dekoracje. Umilając sobie czas pracy śpiewały piosenkę „Wszystkie dzieci Mikołaja kochają”. Wesoły śpiew usłyszał podglądający dzieci z ukrycia Mikołaj. Postanowił wejść i obdarować je upominkami. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Szczególny gość także otrzymał prezent – własnoręcznie wykonane przez uczniów słodkości. Szczęśliwi i pełni wrażeń z koszem pierników wróciliśmy do szkoły. Będziemy nimi częstować gości w czasie szkolnych jasełek.

Skip to content