Przeskocz do treści

Bicie Rekordu w Udzielaniu Pomocy

Już 16 października br. w sali sportowej w Zespole Szkół we Fromborku, przedszkolaki, młodzież, członkowie MDP i OSP z Fromborka wspólnie staną w szranki i dołączą do Ogólnopolskiego Dnia Bicia Rekordu w Udzielaniu Pomocy.

Akcja, której głównym organizatorem jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w ramach Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca, w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w naszej miejscowości. Od godziny 12.00 do 12.30 uczestnicy na specjalnie przygotowanych stanowiskach resuscytacyjnych, będą ustanawiali rekord naszego miasteczka. Z racji ograniczonej liczby fantomów tegoroczna edycja będzie miała charakter zamknięty, ale kto wie jak potoczą się jej kolejne wydania w następnych latach. Oczywiście zachęcamy do wspólnego kibicowania. Trzymajcie za nas kciuki.

Skip to content