Przeskocz do treści

„Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”,

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców wsi oraz konieczności upowszechniania wiedzy o zasadach bhp w gospodarstwie rolnym, zaprasza dzieci rolników, urodzone w latach 2008 – 2016, do udziału  do udziału w kursie e-learningowym „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”,

Przygotowane przez KRUS szkolenie który w nowoczesnej formie przybliża wiedzę o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych  a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Kurs podzielony jest na trzy moduły: „Maszyny i Narzędzia”, „ Zwierzęta” oraz „Siedlisko” Każdy z modułów zawiera zagadki i quizy, dzięki której łatwiej jest przyswoić dzieciom wiedzę na temat bezpieczeństwa w środowisku wiejskim. Wśród uczestników, którzy ukończą szkolenie i prześlą swoje zgłoszenie zostanie rozlosowanych 50 nagród

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:

  1. zrealizować kurs dostępny na stronie internetowej prewencja.krus.gov.pl i rozwiązać test końcowy;
  2. pobrać certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy;
  3. przesłać do 6 listopada 2022 r. certyfikat oraz wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem w tytule: „Kurs e-learningowy dla dzieci”.
Skip to content