Przeskocz do treści

„Akademia Bezpiecznego Puchatka”

Uczniowie kl.1 w październiku 2017r. przystąpili  do programu „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Otrzymali  bezpłatne materiały edukacyjne do wykorzystania w czasie zajęć (scenariusze lekcyjne, materiały ilustracyjne i dydaktyczne, w tym książeczki edukacyjne z zadaniami dla każdego ucznia). Zadaniem uczniów kl.1 była realizacja przygotowanych scenariuszy na temat bezpieczeństwa. W grudniu 2017r. uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskim Teście Bezpieczeństwa. Zagadnienia, które między innymi musieli umieć to: Jak odpowiednio zachować się w drodze do szkoły, w domu, kiedy należy udzielić pierwszej pomocy i jak bezpiecznie poruszać się w Internecie? Wszyscy uczniowie bezbłędnie wykonali test. Klasa otrzymała Certyfikat Akademii Bezpiecznego Puchatka.
Bożena Baniewicz

Skip to content