Przeskocz do treści


13 lutego 2026 r. (piątek) w naszej bibliotece odbyła się wyjątkowa akcja czytelnicza pod hasłem „Randka w ciemno”. Celem wydarzenia było zachęcenie uczniów do sięgania po nowe, nieznane dotąd tytuły oraz rozwijanie pasji czytelniczych.
Książki zostały dobrane do wieku uczniów, starannie zapakowane w szary papier, tak aby nie było widać ich tytułów ani okładek.

Czytaj dalej... "Akcja czytelnicza w bibliotece"


5 grudnia naszą szkołę odwiedził dr Sławosz Uznański-Wiśniewski – astronauta projektowy ESA, uczestnik misji IGNIS oraz drugi Polak w historii, który poleciał w kosmos. W sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z młodzieżą, podczas którego opowiadał o przygotowaniach do misji kosmicznej oraz odpowiadał na pytania uczniów.

Czytaj dalej... "Pierwszy polski astronauta"
Przejdź do treści