3 czerwca 2026 r. na boisku
Orlik odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej, w którym udział wzięły reprezentacje klas:
IV, V, VIa, VIb, VIIa oraz VIII. Każda drużyna składała się z pięciu zawodników.

3 czerwca 2026 r. na boisku
Orlik odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej, w którym udział wzięły reprezentacje klas:
IV, V, VIa, VIb, VIIa oraz VIII. Każda drużyna składała się z pięciu zawodników.


Uczniowie naszej szkoły – wzięli udział w projekcie „Klucz do Kosmosu”, realizowanym w ramach programu „Zostań Kosmicznym Inżynierem”, towarzyszącego polskiej misji kosmicznej IGNIS. Projekt został przygotowany przez Polską Agencję Kosmiczną (POLSA – Polish Space Agency) i
Akcję rozpoczynamy 04.05.2026 r., kończymy 30 maja.
NIE ZBIERAMY URZĄDZEŃ WIELKOGABARYTOWYCH.


W okresie od 19 września do 17 listopada 2025 r. nasza szkoła realizowała działania w ramach projektu „Odblaskowa Szkoła”, którego celem było promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zwiększanie świadomości uczniów na temat znaczenia elementów odblaskowych

13 lutego 2026 r. (piątek) w naszej bibliotece odbyła się wyjątkowa akcja czytelnicza pod hasłem „Randka w ciemno”. Celem wydarzenia było zachęcenie uczniów do sięgania po nowe, nieznane dotąd tytuły oraz rozwijanie pasji czytelniczych.
Książki zostały dobrane do wieku uczniów, starannie zapakowane w szary papier, tak aby nie było widać ich tytułów ani okładek.
Dnia 19 grudnia 2025 r. o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się tradycyjne Jasełka Bożonarodzeniowe. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele dyrekcji szkoły, zaproszeni goście, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice.


5 grudnia naszą szkołę odwiedził dr Sławosz Uznański-Wiśniewski – astronauta projektowy ESA, uczestnik misji IGNIS oraz drugi Polak w historii, który poleciał w kosmos. W sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z młodzieżą, podczas którego opowiadał o przygotowaniach do misji kosmicznej oraz odpowiadał na pytania uczniów.
W piątek 28 listopada 2025 r. sala gimnastyczna naszej szkoły stała się areną sportowych zmagań podczas Mistrzostw Szkoły w Piłce Siatkowej. Do rywalizacji przystąpiły cztery reprezentacje klas: 6a, 6b, 7b oraz 8. Zmagania rozegrano w systemie„każdy z każdym”,
