Przeskocz do treści

ZBIÓRKA KARMY

W roku szkolnym 2019/2020 w październiku zachęciłam wszystkich uczniów Zespołu Szkół we Fromborku do udziału w Konkursie Zbiórki Karmy dla bezdomnych zwierząt .

Konkurs odbywa się corocznie od siedmiu lat, mogą w nim brać udział wszyscy, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny. W tym roku zbiórka trwała od października do stycznia, brało w niej udział 28 uczniów SP i 27 przedszkolaków. Zebraliśmy łącznie 302 kilogramy i 75 dekagramów karmy dla zwierząt ze schroniska Animals w Elblągu. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za okazane wsparcie i pomoc dla zwierząt, a pani Barbarze Gawron za wydrukowanie pięknych dyplomów. Szczególne podziękowania składam pani Magdzie Rogaczewskiej naszemu stałemu sponsorowi, za ufundowanie wspaniałych nagród dla uczestników zbiórki. W związku z sytuacją epidemiologiczną nagrody zostaną wręczone w późniejszym czasie. A oto główni nagrodzeni:

I miejsce- Anna Ciszek z klasy Va,
II miejsce – Dawid Dymerski z klasy 2 a,
III miejsce – Jan Sienkiewicz z klasy 2 a,
IV miejsce – Zuzanna Żołnierewicz z klasy 2 a.

Wyróżnieni:
Kmin Bartosz z klasy 1a ,
Wołodko Antonina z klasy 1a,
Sobolewski Alan z klasy 1a,
Morgut Wiktoria z klasy 2a,
Gajewska Alicja z klasy 2a,
Filipek Wiktor z klasy 3a,
Fiuk Lena z klasy 3a,
Gałązka Michał z klasy 3a,
Zacharenko Aleksandra z klasy 3a.

Wszystkim jeszcze raz dziękuję –organizator zbiórki Anna Janowiak.

Skip to content