Przeskocz do treści

ZBIÓRKA KARMY

Od wielu lat w naszej szkole prowadzona jest zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt. W bieżącym roku dołączyły do nas również przedszkolaki. Zbiórka trwała 3 miesiące. Zebraliśmy łącznie aż 453 kg karmy, która została przekazana do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Psi Raj” w Pasłęku. Nigdy dotąd nie udało nam się zebrać tak dużej ilości. A tej zimy jest to szczególnie ważne ze względu na duże mrozy. Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu, którym los zwierząt leży na sercu. Nawet najmniejsza pomoc jest bardzo ważna. Pani Magdalenie Rogaczewskiej za ufundowanie cennych nagród. Zapraszamy wszystkich uczniów do pomocy zwierzętom w kolejnych latach, a także na co dzień.

Organizatorem zbiórki karmy były Anna Janowiak i Barbara Gawron.

 

Skip to content