Występ zimowy

Uczniowie klas I – III pod czujnym okiem wychowawców przygotowali świąteczno – zimowe przedstawienie pt. „Mikołaje są wśród nas” ubarwione mnóstwem wesołych, wpadających w ucho piosenek. Wśród występujących postaci znalazły się Pani Zima, Choinka, Bałwanek, Nowy Rok, Karnawał i oczywiście Mikołaj. Pozostałe dzieci wystąpiły w roli śnieżynek. Występ uświadomił „maluchom”, że przyjemnie jest nie tylko dostawać prezenty, ale także je dawać. Mali artyści sprawiali radość oglądającym i słuchającym ich widzom. Wystąpili trzykrotnie: 15.01.2017 r. w czasie WOŚP oraz 18.01.2017 r. najpierw dla starszych kolegów w szkole, potem w miejscowym szpitalu. Przyjemnie było słuchać, jak widzowie opuszczający salę po występach nucili fragment piosenki:
… Karnawał, karnawał to taniec zabawa, to czas, który przenika, gdy płynie muzyka…