Przeskocz do treści

Święto Niepodległości

8 listopada w szkole miał miejsce uroczysty apel upamiętniający 101 rocznicę Święta Niepodległości.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem czterech zwrotek hymnu narodowego. Po tym podniosłym momencie odbył się montaż słowno- muzyczny, w którym wystąpili uczniowie klas starszych. Ze sceny wybrzmiały piękne teksty literackie i pieśni patriotyczne. Podniosły nastrój udzielił się także młodym widzom, którzy z zainteresowaniem oglądali występ. Program artystyczny przygotowały p. Agnieszka Wrońska i p. Karolina Janicka, a dekorację
p. Monika Pawlak.

Dla mieszkańców miasta i gminy Frombork ponownie inscenizacja odbyła się 10 listopada. Przybyli goście obejrzeli występ uczniów i uczestniczyli we wspólnym śpiewie pieśni patriotycznych.

Skip to content