Przeskocz do treści

Spotkanie autorskie z Panią Ewą Olszewską

„Słowa to magia, która w cudowny sposób pobudza nasz umysł, uwalnia wyobraźnię i pozwala choć na chwilę przenieść się do innego świata, gdzie wszystko jest możliwe.”
E. Olszewska
Piątek, 30.10.2018 r. był dniem spotkań z lokalna pisarką Ewą Olszewską, autorką cyklu powieści fantastycznych „Kamienie Liry”. Pierwsza część jest wydana w formie książkowej , pozostałe trzy umieszczone są na blogu autorki. Pani Olszewska opowiedziała uczniom kl. VIII i III gimnazjum o swojej pracy twórczej, zainteresowaniach literackich, drodze powstawania książki oraz przeczytała wybrane jej fragmenty. Zachęcała do czytelnictwa, pokazując jego pozytywne efekty. W trakcie spotkania uczniowie zadawali mnóstwo pytań związanych w warsztatem twórczym autorki i jej planami wydawniczymi na przyszłość.

Skip to content