Ślubowanie pierwszoklasistów

12 października 2017 roku to bardzo ważna data dla wszystkich pierwszoklasistów, ich rodziców, wychowawcy i całej naszej szkoły. Tego dnia odbyło się ślubowanie i pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej. Wszyscy byli bardzo przejęci, wyjątkowo skupieni, odświętnie ubrani i nie mogli doczekać się chwili, kiedy najmłodsi staną się uczniami. Uroczystość swoją obecnością uświetnili zaproszeni goście oraz rodzice pierwszaków.
Pierwszoklasistów w poczet uczniów przyjęła pani dyrektor Sylwia Mechlińska, a uczniowie klasy siódmej czuwali nad młodszymi kolegami tego dnia.
Do ślubowania uczniów przygotowali: B. Baniewicz, M. Tokarska, D. Urbanowicz, A. Kupiec, a o przepiękne dekoracje zadbały panie M. Hołubowska i A. Pawlukowska.
Podczas uroczystego spotkania w sali gimnastycznej uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym wspomogli ich starsi uczniowie.
Pierwszakom życzymy powodzenia i witamy w szkole!