Przeskocz do treści

Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 10 i 11 lutego 2021 r. uroczysty akt  pasowania na ucznia zainaugurował członkostwo najmłodszych uczniów klasy 1a i 1b w naszej szkole.

W towarzystwie dyrekcji pani Sylwii Mechlińskiej, pierwszoklasiści pod kierunkiem wychowawczyń - Barbary Gawron i Kamili Szyrwińskiej przedstawili program artystyczny, który ukazał ich potencjał poznawczy, wokalny, taneczny i recytatorski.  Brawo!

Wzruszenie, radość i energia zjednoczyła wszystkich. W ten sposób ceremonialnie nowi żacy wkroczyli w szeregi szkoły. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów i upominków.

Życzymy naszym najmłodszym uczniom wspaniałych szkolnych przeżyć, fantastycznych doświadczeń oraz wspólnych  inicjatyw. Pamiętajmy, że edukacja jest pięknym doświadczeniem właśnie dlatego, że nie idziemy przez nią sami.

Drodzy rodzice, kochajcie swoje dzieci, bowiem to one często pokazują nam co w życiu jest naprawdę ważne. One maja w sobie jakieś światło, a przede wszystkim otwartość, której nam tak często brakuje. Bądźcie dumni ze swoich dzieci, którzy w tym dniu przekroczyli kolejny próg w swoim życiu, zaczęli być uczniami Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika we Fromborku.

Skip to content