Przeskocz do treści

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Stęskniła się szkoła za nami
Wszystkimi swoimi ławkami
Telewizor w świetlicy.
A kreda wprost się doczekać nie może,
Tak pisać chce po tablicy.

/L. J. KERN

 

04 września 2017 roku rozbrzmiał pierwszy w nowym roku szkolnym dzwonek. Po dwóch miesiącach odpoczynku uczniowie, rodzice i nauczyciele zawitali do szkoły, by przez najbliższe dziesięć miesięcy ciężko pracować, zdobywać nową wiedze i umiejętności i dobrze się bawić. Wszystkich powitała pani dyrektor, Sylwia Mechlińska, która życzyła uczniom dużo sukcesów i wytrwałości.

Specjalne powitanie skierowała do najmłodszych- uczniów klasy pierwszej, którzy nieco wystraszeni i bardzo przejęci po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły jako uczniowie.

Po oficjalnym powitaniu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.

 

Skip to content