Przeskocz do treści

RECYTATORSKI KONKURS ŚWIĄTECZNY

W mijającym tygodniu odbył się w naszej szkole świąteczny konkurs recytatorski. Tematyka  wierszy związana była z nadchodzącym Bożym Narodzeniem. Uczniowie przygotowali własną  interpretację wierszy,

a nagrane występy przesłali w formie filmu. Komisja w składzie: p. Magdalena  Hołubowska, p. Edyta Solecka i p. Marcin Filipek wyłonili najlepsze prezentacje. Pierwsze miejsce  zajęła uczennica klasy IV - Nadia Kołtek, dwa drugie miejsca przypadły uczennicom Justynie  Bralewskiej i Dianie Żylińskiej z klasy VI b. Trzecie miejsca są również dwa, a zajęły je Kinga Ros  z klasy IV i Milena Mrożek z klasy V. Specjalne wyróżnienie przyznano Filipowi Dalidowiczowi  z klasy VII b i Michałowi Gałązce z klasy IV. Wyróżniono też uczniów: Julię Semków, Igora Mąkę i Zuzannę Łacman.  

Wszystkim uczestnikom składam serdeczne gratulacje za ciekawe prezentacje, dziękuję  rodzicom za pomoc w przygotowaniu oprawy świątecznej i nagranie występu.  

Organizator konkursu 

Agnieszka Wrońska

Skip to content