Przeskocz do treści

Przyłącz się do akcji „Przerwa na czytanie”

Nauczyciele bibliotekarze gorąco zapraszają wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców do wzięcia udziału w czwartej międzynarodowej edycji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie. Akcja jest cykliczna, w tym roku odbywa się w październiku.

W tym roku rozpoczynamy IV Międzynarodową Przerwę na czytanie, która odbędzie się w naszej szkole 27.10. 2023 r., czyli w najbliższy piątek.
Każdy uczestnik przynosi swoją książkę z domu lub wypożycza z biblioteki szkolnej i czyta w czasie przerw. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na książkę, może czytać z LEGIMI, gdzie znajdzie 40 tytułów książek do czytania w formie ebooków i synchrobooków. Książki są w języku polskim, angielski, ukraińskim, dla różnych grup wiekowych- każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji. Bądźcie częścią pięknego czytelniczego święta i przyłącz się, by pobić nowy rekord!

Skip to content