Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON – 2020/2021

Po raz pierwszy uczniowie klasy I B wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Leon  w sesji jesiennej.

Uczestnicy konkursu sprawdzali swoje umiejętności z języka angielskiego, sprawności zintegrowanych oraz z matematyki. Poprzez udział w konkursie uczniowie  rozwijają swoje pasje, samodzielność,  twórczość i logiczne myślenie oraz odkrywają swoje talenty. Jest mi niezmiernie miło powiadomić, iż nasi uczniowie w sposób szczególny udowodnili, ze ich umiejętności językowe są na najwyższym poziomie.  Najwyższy wynik w klasie i miano LAUREATA uzyskał Igor Dąbrowski z matematyki.

Uczniowie naszej klasy uzyskali w poszczególnych dziedzinach następujące miejsca:

MATEMATYKA - liczba uczestników ogólnopolskiego konkursu wynosiła 860
1. Igor Dąbrowski - miejsce 10 - LAUREAT
2.Julia Miecielica - miejsce 12
3. Ignacy Blumerski - miejsce 13
4. Marysia Misiura - miejsce 16
5. Milena Zielińska - miejsce 25
6. Szymon Niedźwiecki - miejsce 28
7. Liliana Kalinowska - miejsce 29

JĘZYK ANGIELSKI: liczba uczestników ogólnopolskiego konkursu wynosiła 478
1. Marysia Misiura - miejsce 11
2. Liliana Kalinowska - miejsce 25
3. Milena Zielińska - miejsce 33

ZINTEGROWANE SPRAWNOŚCI: liczba uczestników ogólnopolskiego konkursu wynosiła 657
1. Igor Dąbrowski - miejsce 33
2. Marysia Misiura - miejsce 33
3. Liliana Kalinowska - miejsce 41
4. Szymon Niedźwiecki - miejsce 41
5. Milena Zielińska - miejsce 44
6. Stanisław Bugalski - miejsce 48
Wszystkim  uczestnikom konkursu serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Zachęcam do udziału w sesji wiosennej, która odbędzie się w kwietniu.