Przeskocz do treści

Nabór do udziału w projekcie.

Ogłaszamy nabór do udziału w projekcie pt. „Culture, Curriculum and Communications Programu Erasmus+, Akacja 2, Partnerstwa współpracy szkół.

Regulamin projektu wraz ze zgodą na udział w projekcie dostępny jest na stronie szkoły, sekretariacie i u wychowawców klas. Deklarację uczestnictwa w projekcie i zgodę na wyjazd do Wielkiej Brytanii w dniach 24-27 marca 2019 r. należy złożyć w sekretariacie szkoły do 11 lutego 2019 r. (poniedziałek). Uczniowie chętni do udziału w wyjeździe edukacyjnym powinni posiadać ważny paszport lub dowód osobisty. Spotkanie komisji kwalifikacyjnej odbędzie się 11 lutego 2019 r. o godzinie 15.00

Projekt realizowany jest przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika
w Zespole Szkół we Fromborku

Skip to content