„Moje ulubione zwierzątko”

Z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt w naszym Zespole Szkół został ogłoszony konkurs plastyczny na temat „Moje ulubione zwierzątko”. Prace należało wykonać z wykorzystaniem odpadów – śmieci – resztek papieru, włóczki itp. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Wpłynęło dużo ciekawych prac. W konkursie wzięły udział również dzieci z naszego przedszkola.

Wyniki konkursu plastycznegoMoje ulubione zwierzątko”

I miejsce - Czarnecka Pola
II miejsce - Jakowlew Hania - przedszkole, Balińska Zuzanna
III miejsce - Lewko Hubert, Stolc Oskar, Gajowniczek Zoe, Miecielica Julia

Wyróżnienia
Borowski Józef - przedszkole, Koszela Gabryś - przedszkole, Salwin Lena - przedszkole,
Ankiewicz Emilia - przedszkole, Szymanowska Amelia, Dąbrowski Igor, Podlecki Miłosz, Zacharenko Kamil, Laskowski Kacper, Krzyżanowski Aleksander, Jarzyński Jan, Czyżykowski Eryk, Rybkiewicz Piotr,
Rybkiewicz Zuzanna, Dąbrowska Wiktoria, Smolka Karol, Siwik Jan, Rygwelska Wiktoria, Stolarz Lena, Bugalski Stanisław, Niewiadomska Weronika, Lewandowski Przemysław, Sadkowska Łucja, Kalinowska Lila.