Przeskocz do treści

KURSY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH

KURSY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH na rok szkolny 2018/2019 - 03.09.2018 r. ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

KURSY RANNE

 I kurs PKS
Bogdany - 6:49
Drewnowo – 6:56
Biedkowo - 7:00                 zostaje bez zmian
Frombork Szkoła – 7:24
Frombork Przedszkole - 7:29

II kurs PKS
Krzywiec – 6:50
Jędrychowo – 6:55
Wielkie Wierzno – 7:05       zostaje bez zmian
Baranówka – 7:15
Frombork Szkoła– 7:20
Frombork Przedszkole - 7:25

III kurs Gimbus
Krzyżewo – 7:35
Narusa – 7:40                         zostaje bez zmian
Frombork Szkoła – 7:45
Frombork Przedszkole - 7:50

ODWOZY

I kurs Gimbus
Frombork Przedszkole – 10:50
Frombork Szkoła – 10:55
Narusa
Krzyżewo
Frombork

II kurs Gimbus
Frombork Przedszkole – 11:15
Frombork Szkoła – 11:20
Baranówka
Jędrychowo
Krzywiec
Wielkie Wierzno
Frombork

III kurs PKS
Frombork Przedszkole – 11:15
Frombork Szkoła – 11:20
Biedkowo
Drewnowo
Bogdany
Braniewo

W/w kursy zostały zmienione w związku z utrudnionym ruchem (zamknięty fragment drogi powiatowej Nr 1165N między Fromborkiem a Bogdanami - remont mostu nad rzeką Baudą).

KURSY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH na rok szkolny 2018/2019 wrzesień - październik

KURSY RANNE

I kurs PKS
Bogdany - 6:49
Drewnowo – 6:56
Biedkowo - 7:00
Frombork Szkoła – 7:24
Frombork Przedszkole - 7:29

II kurs PKS
Krzywiec – 6:50
Jędrychowo – 6:55
Wielkie Wierzno – 7:05
Baranówka – 7:15
Frombork Szkoła– 7:20
Frombork Przedszkole - 7:25

III kurs Gimbus
Krzyżewo – 7:35
Narusa – 7:40
Frombork Szkoła – 7:45
Frombork Przedszkole - 7:50

ODWOZY

I kurs Gimbus
Frombork – 12:45
Baranówka – 12:55
Jędrychowo – 13:10
Krzywiec – 13:15
Wielkie Wierzno – 13:30
Frombork – 13:45

II kurs Gimbus
Frombork – 13:45
Narusa 13:55
Krzyżewo – 14:05
Frombork – 14:20

III kurs Gimbus
Frombork – 14:35
Baranówka – 14:35
Jędrychowo – 14:45
Krzywiec – 14:50
Wielkie Wierzno – 15:00
Frombork

IV kurs PKS
Frombork Przedszkole – 14:30
Frombork Szkoła – 14:35
Biedkowo - 14:54
Drewnowo - 14:58
Bogdany - 15:05
Braniewo
Frombork - Narusa-Krzyżewo (kurs otwarty) 15:06

Dodatkowe kursy autobusów w miesiącach wrzesień i październik 2018r.:
1. Braniewo (ul. Kościuszki, ul. Sikorskiego) - Biedkowo - Drewnowo - Bogdany - Braniewo (ul. Sikorskiego, ul. Kościuszki) o godz. 11.20
2. Braniewo (ul. Kościuszki, ul. Sikorskiego) – Biedkowo - Drewnowo – Bogdany - Braniewo (ul. Sikorskiego, ul. Elbląska), Frombork o godz. 16.15

W/w kursy będą wykonywane w dni nauki szkolnej.

Font Resize