Przeskocz do treści

Kreatywni na 101

W dniach 25 – 29.03.2019 r. na terenie świetlicy szkolnej odbyła się ogólnopolska akcja edukacyjna „Kreatywni na 101”. Celem akcji i konkursu był rozwój kreatywności, sprawności manualnej oraz umiejętności pracy w grupie wśród uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej, uczęszczających na zajęcia świetlicowe.

Realizacja zadania kreatywnego w oparciu o dostarczone przez organizatora materiały przyniosły dzieciom wiele radości i pozwoliły wykazać się ogromnym talentem.
Pod przewodnictwem p. Agaty Stankiewicz oraz Marty Jaczewskiej, przez cały tydzień uczniowie brały udział w szeregu zajęć związanych ze 101 Dalmatyńczykami. Najmłodsi z ogromną otwartością i zaangażowaniem „stworzyli” dom piesków z ogródkiem oraz oczywiście same psy. Zajęcia ukierunkowały naszych uczniów na rozwój kreatywności, jak również na pobudzenie własnej wyobraźni.

Wszystkie dzieci zaangażowały się na 101% w akcję edukacyjną „Kreatywni na 101”. Cieszymy się, że mogliśmy razem tak wspaniale się bawić! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 🙂

Agata Stankiewicz
Marta Jaczewska

Skip to content