Przeskocz do treści

Julia Miecielica – laureatką powiatowego konkursu plastycznego!!!!

Niezmiernie miło jest nam poinformować o sukcesie uczennicy klasy II b  Julii Miecielicy. Julia zdobyła III miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego Zapobiegajmy pożarom.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych ochroną przeciwpożarową, działalnością straży pożarnych w tym działań ratowniczo-gaśniczych, edukacją w zakresie ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa i ekologii, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz propagowaniem pozytywnych postaw społecznych, a także rozwój indywidualnych uzdolnień plastycznych.

28 maja 2022 r.  odbyła się w Braniewskim Centrum Kultury uroczystość wręczania nagród laureatom.
Gratulujemy laureatce życząc jednocześnie kolejnych sukcesów.
Niech sukces i zaangażowanie Julii  stanie się zachętą dla innych uczniów do włączenia się w konkursy w kolejnym roku szkolnym.

Skip to content