Jasełka 2018

Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia odbyły się w naszej szkole Jasełka. 21 XII 2018 r. o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej zebrali się: dyrekcja szkoły, zaproszeni goście, nauczyciele, uczniowie i ich rodzice.

W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klas IV – VI i III gimnazjum, którzy przygotowali przepiękne przedstawienie jasełkowe. W czasie przedstawienia można było podziwiać nie tylko talent aktorski uczniów ale również przepiękne stroje i dekoracje. Nad całością czuwały panie: Agnieszka Wrońska i Karolina Janicka. Następnie uczniowie klas I-III zaśpiewali kolędy a na zakończenie wręczono nagrody za udział w konkursie plastycznym „Kartka świąteczna 2018”. Po jasełkach odbyły się spotkania opłatkowe w klasach.