,,Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!” – podziękowanie

Szanowni Państwo,
Dobiegła końca kampania społeczna ,,Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!” 2018.Składamy serdeczne podziękowanie za Państwa udział i wszelkie działania na rzecz osób z dysfunkcją wzroku.

Państwa zaangażowanie i praca na rzecz edukacji w tym zakresie pomoże nie tylko naszym uczniom, ale wszystkim ludziom z problemami wzrokowymi aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym oraz kulturalnym w środowisku lokalnym.

W związku z przyznaniem Państwu Certyfikatu na ten rok szkolny, przesyłamy elektronicznie graficzną formę logo, które będzie mogło zostać umieszczone na Państwa stronie internetowej. Dokument w formie papierowej zostanie do Państwa dostarczony do 30 listopada 2018 roku i ważny będzie do 30 listopada 2019 roku.

Organizatorzy Kampanii Społecznej „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!”
Zenona Góra i Dorota Triebwasser