Przeskocz do treści

Goście z Wielkiej Brytanii

28 maja 2018 roku naszą szkołę odwiedzili nietypowi goście- grupa nauczycieli z Wielkiej Brytanii. Nasi goście obserwowali oraz aktywnie uczestniczyli w lekcjach historii, j. angielskiego i kółku plastycznym. Mieli także okazję porozmawiać z uczniami i nauczycielami naszej szkoły- chętnie opowiadali o systemie edukacji w swoim kraju i z zainteresowaniem słuchali o polskim szkolnictwie.  Bardzo podobały im się sale lekcyjne oraz zieleń, która otacza naszą szkołę.
Ważną częścią wizyty było zwiedzenie Fromborka- nasi goście zachwycili się Archikatedrą, koncertem organowym,  Szpitalem św. Ducha oraz Wieżą Radziejowskiego, z której tego dnia rozciągał się wyjątkowo piękny widok.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w przygotowaniu wizyty.

Skip to content