Przeskocz do treści

Elbląskie Targi Pracy i Edukacji.

25.04.2018. uczniowie klasy III gimnazjum, przygotowujący się do wyboru szkoły ponadgimnazjalnej, odwiedzili Targi Pracy i Edukacji w Elblągu. Tam zebrali informacje na temat lokalnego rynku pracy. Mieli też okazję porozmawiać z pracodawcami i przedstawicielami różnych zawodów. Po wizycie na targach, zainteresowani nauką w Elblągu, odwiedzili wybrane przez siebie szkoły: Technikum Mechaniczne, Zespół Szkół Ekonomicznych, IV Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych. W każdej ze szkół uczniowie zostali przyjęci serdecznie. Mogli przez chwilę poczuć atmosferę i ducha szkoły. Przyjęli też kilka cennych uwag i rad od starszych kolegów i koleżanek. Jest zatem w czym wybierać, a rekrutacja zaczyna się już niebawem.

Skip to content